kontakt
call_to_yupo_pl Tel/fax:+48 89 6271270
Znajdź nas na Facebooku Znajdź nas na Twitterze Blog Yupo.pl

Biuro Obsługi

Pomoc techniczna: pomoc@yupo.pl


Tel. +48 89 6271270

Fax +48 89 6271271


BOK: biuro@yupo.pl

Godziny pracy Biura Obsługi: pon-pt 8.00-16.00

Zgłoszenia e-mail i na tel. awaryjny: 24h

Rachunek bankowy

74 1160 2202 0000 0001 0444 2864

Certyfikaty SSL - Bezpieczeństwo Twojej witryny

W Yupo SSL oferujemy obecnie dwie linie produktowe certyfikatów, są to produkty Geotrust i RapidSSL, poniżej przedstawiamy podstawowe różnice: 

Certyfikaty RapidSSL i certyfikat GeoTrust - różnice:

 

  • od 5,72 zł / mc
  • Certyfikat RapidSSL
  • RapidSSL to zestaw tanich certyfikatów SSL kierowany zabezpieczenia małego biznesu i użytkowników prywatnych. Charakteryzuje się on stosunkowo niską kwotą gwarancji na wypadek złamania szyfru w kwocie $10000. Certyfikat rozpoznawany jest przez 99% współczesnych przeglądarek i klientów pocztowych przez co cechuje się dosyć dobrym stosunkiem jakości do ceny.
  • od 4,60 zł / mc
  • Certyfikat GeoTrust
  • Certyfikaty GeoTrust to produkty kierowane do branży e-commerce gdzie często realizowane są transakcje finansowe. Certyfikaty GeoTrust charakteryzują się większą kwotą gwarancyjną, sięgającą $100000 oraz bardziej rozbudowanymi procedurami sprawdzania podmiotu nabywającego certyfikat takimi jak: Kontakt telefoniczny i walidacja istnienia firmy lub weryfikacja dokumentów założycielskich firmy.

Do czego stosuje się certyfikaty SSL / Protokół HTTPS ?

Zabezpieczenie SSL może być stosowane zarówno do szyfrowania połączenia ze stroną internetową za pomocą protokołu HTTPS jak i do wszelkich połączeń z pocztą elektroniczną za pomocą protokołów SMTPS, POP3-SSL, IMAP-SSL.  Czy protokół SSL może być używany na urządzeniach mobilnych ? Może a nawet powinien gdyż połączenia na urządzenia mobilne, z racji stosowanej transmisji bezprzewodowej, są w większym stopniu narażone na podsłuch niż połączenia światłowodowe lub kablowe. Wszystkie nasze certyfikaty są poprawnie obsługiwane przez główne przeglądarki i aplikacje dostępne na platformie Android, IOS i inne. >

Co zyskuję decydując się na użycie protokołu HTTPS? 

* Przede wszystkim bezpieczeństwo! Zastosowanie szyfrowania znacząco zmniejsza prawdopodobieństwo podsłuchania danych podczas transmisji i całkowicie zabezpiecza Twoją aplikację przed niektórymi atakami hakerskimi np. typu men in the middle 

* Wiarygodność! Twój klient wie że dbasz o bezpieczeństwo swoich jego danych, nie będzie się więc wahał gdy zapytasz go o numer telefonu czy email w formularzu rejestracyjnym. 

* Prestiż. Wybierając bardziej zaawansowane ceryfikaty typu Extended Validation ( zielony pasek ) prezentujesz swoją organizację jako stabilną i dojrzałą technologicznie która nie oszczędza na bezpieczeństwie. 

* Spełnienie wymagań Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych czyli GIODOStosowanie bezpiecznych metod transmisji danych osobowych i poufnych jest w Polsce prawnie wymagane. 

 Na co powinienem zwrócić uwagę wybierając certyfikat SSL ? 

Przed wyborem odpowiedniego certyfikatu dla bezpieczeństwa swojej witryny przede wszystkim należy się zastanowić do czego potrzebne Ci zabezpieczenie SSL i na jak wysokim poziomie bezpieczeństwa Ci zależy. Nie bez znaczenia jest tu również efekt wizerunkowy, im silniejszy certyfikat i bardziej dogłębna procedura sprawdzania jego właściciela tym większe zaufanie klienta. 

Tanie certyfikaty SSL - kiedy warto?

Cena certyfikatu SSL przekłada się bezpośrednio na jego siłę oraz wartość ubezpieczenia witryny na wypadek szkód powstałych przy złamaniu zabezpieczenia a co za tym idzie, zasad poufności danych. Jeżeli na swojej stronie nie przewidujesz transakcji finansowych korzystnie jest wybierać najtańsze certyfikaty SSL.

Darmowy certyfikat ssl - wypróbuj przez 30 dni.

Yupo free ssl to tymczasowa wersja certyfikatu, którą możesz przetestować za darmo przez 30 dni. W przypadku pytań lub wątpliwości skontaktuj się z działem obsługi klienta!

Szyfrowanie SSL – zabezpiecz swoją stronę z Yupo.pl

Odbierz swój certyfikat cyfrowy z GWARANCJĄ pełnego zwrotu gotówki w przeciągu 30 dni! Zamawiając certyfikat SSL w Yupo.pl nie ponosisz żadnego ryzyka finansowego. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na tani certyfikat SSL z linii RapidSSL czy dedykowany dla e-commerce ceryfikat Geotrust masz pewność i gwarancję zwrotu pełnej kwoty wpłaty jeśli w przeciągu 30 dni anulujesz zamówienie. Wypróbuj nasze zabezpieczenia!Zmiana hasła Geolokalizacja Whois DNS - Monitor propagacji
Znajdź nas na Facebooku Znajdź nas na Twitterze Blog Yupo.pl