kontakt
call_to_yupo_pl Tel/fax:+48 89 6271270
Znajdź nas na Facebooku Znajdź nas na Twitterze Blog Yupo.pl

Biuro Obsługi

Pomoc techniczna: pomoc@yupo.pl


Tel. +48 89 6271270

Fax +48 89 6271271


BOK: biuro@yupo.pl

Godziny pracy Biura Obsługi: pon-pt 8.00-16.00

Zgłoszenia e-mail i na tel. awaryjny: 24h

Rachunek bankowy

74 1160 2202 0000 0001 0444 2864

Dane firmy

Yupo.pl s.c.

Wadąg, Kochanowskiego 42

10-373 Olsztyn

NIP: 739-366-63-65

Biuro Obsługi

Pomoc techniczna: pomoc@yupo.pl

BOK: biuro@yupo.pl

Faktury i rozliczenia: finanse@yupo.pl


Tel. +48 89 6271270

Fax +48 89 6271271


Godziny pracy Biura Obsługi: pon-pt 8.00-16.00

Zgłoszenia e-mail i na tel. awaryjny: 24h

Rachunek bankowy

74 1160 2202 0000 0001 0444 2864

Usługi i Produkty

Domeny: domeny@yupo.pl

Serwery www/e-mail: hosting@yupo.pl

Serwery VPS i dedykowane: serwery@yupo.pl

Certyfikaty SSL: certyfikaty@yupo.pl

Program Partnerski

Partner: partner@yupo.pl

Praca

Rekrutacja: rekrutacja@yupo.pl

Kontakt z Yupo.pl

Za pomocą poniższego formularza możesz się skontaktować z Yupo.pl w każdej sprawie związanej ze świadczonymi usługami. Jeżeli preferujesz wysyłkę wiadomości e-mail bezpośrednio ze swojej skrzynki pocztowej, to skorzystaj z jednego z adresów e-mail podanych po lewej stronie.

Chcielibyśmy posiadać komplet informacji umożliwiający zajęcie się Twoją sprawą, dlatego prosimy o wypełnienie wszystkich pól z nazwami pisanymi tekstem pogrubionym.

Twoje dane kontaktowe
Twoja wiadomość
Opcje

Na wiadomości przesłane w wiadomości e-mail oraz za pomocą formularza kontaktowego odpowiadamy w możliwie najkrótszym czasie. Czas potrzebny na przygotowanie odpowiedzi może zależeć od złożoności problemu.

Zmiana hasła Geolokalizacja Whois DNS - Monitor propagacji
Znajdź nas na Facebooku Znajdź nas na Twitterze Blog Yupo.pl