kontakt
call_to_yupo_pl Tel/fax:+48 89 6271270
Znajdź nas na Facebooku Znajdź nas na Twitterze Blog Yupo.pl

Biuro Obsługi

Pomoc techniczna: pomoc@yupo.pl


Tel. +48 89 6271270

Fax +48 89 6271271


BOK: biuro@yupo.pl

Godziny pracy Biura Obsługi: pon-pt 8.00-16.00

Zgłoszenia e-mail i na tel. awaryjny: 24h

Rachunek bankowy

74 1160 2202 0000 0001 0444 2864

Porównanie pakietów

Serwer stron WWW jest to podstawowa usługa internetowa niezbędna do poprawnego działania każdej strony Internetowej. Fizycznie jest to wydzierżawiony fragment dysku specjalnie przygotowanego serwera sieciowego.

Porównanie pakietów hostingowych


Starter Biuro e-Commerce Firma Korporacyjny
Przestrzeń dyskowa
Wyrażona w gigabajtach (1 gigabajt = 1000 megabajtów ) pojemność dysku twardego przeznaczona do dyspozycji klienta w pakiecie hostingowym. Przestrzeń dla danego konta dzielona jest przez takie usługi jak: pliki stron www, bazy danych MySQL i PostgreSQL, skrzynki pocztowe e-mail, pliki statystyk i logów serwera www i ftp oraz wszystkie pliki konfiguracyjne związane z działaniem konta hostingowego.
10 GB 25 GB 50 GB 70 GB 100 GB
Roczny limit ruchu
Wyrażona w gigabajtach (1 gigabajt = 1000 megabajtów ) ilość danych które można pobrać lub wysłać do serwera hostingowego w ciągu jednego roku. Wartość ta jest rozłożona proporcjonalnie na 12 miesięcy. W wypadku przekroczenia miesięcznego limitu konto hostingowe nie jest blokowane, po zakończeniu miesiąca rozliczeniowego za dodatkowo zużyty ruch wystawiana jest faktura wg obowiązującego cennika. (dodać pozycję do cennika) Twój limit ruchu wynika ze specyfikacji pakietu hostingowego.
500 GB 4000 GB bez ogr. bez ogr. bez ogr.
Panel zarządzania usługami przez www
Panel administracyjny pozwalający na pełne zarządzanie wszystkimi usługami dostępnymi w ramach konta hostingowego. Za pomocą panelu administracyjnego możesz zarządzać swoimi domenami, plikami stron, bazami danych, skrzynkami pocztowymi, filtrami poczty i wieloma innymi parametrami. Aby zapoznać się z możliwościami panelu skorzystaj z konta demontracyjnego DirectAdmin. Panel zarządzania dostępny jest we wszystkich pakietach hostingowych.
tak tak tak tak tak
Bazy danych MySQL/PostgreSQL
MySQL - jeden z najpopularniejszych silników relacyjnej bazy danych. Za pomocą Panelu Administracyjnego możesz utworzyć bazę danych, użytkownika, nadać użytkownikowi odpowiednie uprawnienia do połączenia z baza oraz przypisać konkretne hosty, z których można się z nią łączyć.
PostgreSQL - silnik bazy danych dla bardziej wymagających użytkowników, przeznaczony dla aplikacji obsługujących duże ilości danych. W ramach konta hostingowego możesz tworzyć nowe bazy, użytkowników, zarządzać uprawnieniami oraz za pomocą PhpPgAdmina pracować bezpośrednio na danych zawartych w bazie.
2 5 25 bez ogr. bez ogr.
Wersja MySQL 5.x
Praktycznie co roku pojawia się nowa wersja tego popularnego silnika baz danych. Aby zapewnić działanie Twoich starszych serwisów dajemy Ci możliwość wyboru pomiędzy wersjami tego oprogramowania.
tak tak tak tak tak
Kreator stron WWW
Pokaż mu, jak ma być zbudowana Twoja strona www, a on zbuduje ją za Ciebie. Chcesz sam budować www? Proszę bardzo, ale Kreatora i tak dostaniesz za darmo.
1 projekt 1 projekt 2 projekty 5 projektów 10 projektów
Skrzynki e-mail
Zarządzanie skrzynkami poczty elektronicznej możliwe poprzez Panel administracyjny w dziale Zarządzanie skrzynkami e-mail. Jeżeli posiadasz własną domenę, możesz założyć w niej swoje adresy internetowe w formie np: adres@mojadomena.pl. Poczta elektroniczna dostępna jest za pomocą protokołów POP3, SMTP , IMAP oraz poprzez stronę internetową w postaci narzędzia webmail. Ilość skrzynek pocztowych ograniczona jest tylko w pakiecie Biuro, w pozostałych pakietach nie jest ograniczana.
10 25 bez ogr. bez ogr. bez ogr.
Konta FTP
FTP jest podstawowym protokołem za pomocą którego możesz umieścić swoje pliki na serwerach Yupo.pl. W każdym koncie hostingowym do dyspozycji masz główne konto ftp z pełnym dostępem do drzewa katalogów oraz określoną ilość wirtualnych kont ftp w których dostęp możesz ograniczyć do poszczególnych folderów w swojej przestrzeni dyskowej. Ilość wirtualnych kont FTP wynika z szczegółowych parametrów Twojego pakietu.
5 5 10 bez ogr. bez ogr.
Poziomy dostępu dla kont FTP
Tworząc konta ftp masz możliwość zdefiniowania poziomu dostępu do odpowiednich folderów. Standardowe konto FTP zabezpieczone jest ustawionym hasłem. W pakietach e-Commerce, Firma, Korporacyjny masz również możliwość utworzenia konta FTP dla anonimowego dostępu. Pozwoli to utworzyć np. proste narzędzie do przyjmowania lub udostępniania plików Twoim klientom.
tak tak tak tak tak
Definiowanie nazwy katalogu dla konta FTP
Tworząc nowe konto FTP za pomocą Panelu administracyjnego, masz możliwość zdefiniowania dowolnej lokalizacji oraz nazwy folderu do którego konto ma mieć dostęp. Pozwoli Ci to na skuteczne oddzielenie zasobów które mogą być publicznie widoczne, od krytycznych danych Twojej firmy.
tak tak tak tak tak
Obsługiwane niezależnie domeny/serwisy www
W ramach jednego konta hostingowego w zależności do wybranego pakietu Masz możliwość publikowania jednej lub wielu niezależnych stron Internetowych. Jeżeli prowadzisz mała działalności i potrzebujesz strony z wizytówką, wystarczy Ci podstawowy pakiet Biuro. Jeżeli jednak masz zamiar opublikować więcej niż jeden serwis, powinieneś wybrać większy pakiet o większej ilości obsługiwanych niezależnie domen.
1 2 5 10 bez ogr.
Domeny alternatywne (aliasy domeny, tzw. wskaźniki)
Wskaźnikami nazywamy domeny które chcesz zastosować do publikacji już istniejącego serwisu pod kolejnymi adresami URL. W hostingu opartym o system cPanel usługa ta jest nazywana "parkowaniem" domen. Efektem utworzenia wskaźnika, jest utworzenie dodatkowego wirtualnego aliasu ( VirtualAlias ) w serwerze WWW.
15 25 bez ogr. bez ogr. bez ogr.
Nieograniczona ilość subdomen
Korzystając z hierarchicznej struktury systemu DNS, za pomocą Panelu administracyjnego możesz utworzyć dowolną ilość domen podrzędnych dla skonfigurowanych na koncie domen. System Yupo.pl domyślnie tworzy subdomeny o nazwie podstawowych protokołów są to: www, pop, mail, ftp. W szczególnych zastosowaniach możesz skonfgiurować subdomenę jako oddzielną domenę lub zastosować subdomenę * tzw. wildcard ( dostępna tylko poprzez kontakt z działem pomocy ).
tak tak tak tak tak
Poczta przez WWW, POP3, SMTP oraz IMAP
System Yupo.pl pozwala na dostęp do poczty za pomocą zarówno standardowych protokołów SMTP ( wysyłanie, port 25 i 465 z SSL ) i POP3 ( odbieranie, port 110 oraz 995 z SSL ), jak i nowoczesnego protokołu IMAP (odbieranie i wysyłanie na porcie 143 oraz 993 z SSL) pozwalającego na przeglądanie poczty bezpośrednio na serwerze. Dodatkowo do systemu pocztowego możesz zawsze zalogować się przez stronę główną www.yupo.pl i znajdujący się tam dział "Poczta".
tak tak tak tak tak
Nieograniczona ilość przekierowań poczty (aliasy e-mail)
Aliasy do skrzynek pocztowych są wygodnym narzędziem do agregowania wielu adresów w jedną skrzynkę pocztową. Pozwolą Ci na stworzenie wirtualnych działów Twojej firmy z postaci adresów np. biuro@twojadomena.pl, finanse@twojadomena.pl, promocje@twojadomena.pl bez konieczności żmudnego konfigurowania oddzielnych skrzynek w programach pocztowych. Ilość aliasów jest nieograniczona w każdym pakiecie hostingowym.
tak tak tak tak tak
Listy dyskusyjne
Popularne narzędzie do komunikacji mailowej w firmie lub innej strukturze organizacyjnej. Pozwala na wysyłanie publicznych informacji do całej grupy subskrybentów listy za pomocą jednego adresu mailowego. Dodatkową funkcjonalnością jest możliwość prowadzenia dyskusji mailowej za pomocą specjalnej strony internetowej. Aplikacja mailman posiada wiele możliwości i jest doskonałym narzędziem komunikacyjnym. Ilość list dyskusyjnych jest nieograniczona w każdym pakiecie hostingowym.
tak tak tak tak tak
Autoresponder do każdego konta e-mail
Dla każdej utworzonej skrzynki mail możesz utworzyć automatyczną odpowiedź dla nadawcy np. "Dziękuję, Twoje zgłoszenie jest w trakcie realizacji". Pozwoli to na upewnienie klienta o tym, że jego wiadomość dotarła i jest już na etapie przetwarzania, a pozwoli Tobie na spokojne dokończenie aktualnych spraw.
tak tak tak tak tak
Wiadomości wakacyjne/urlopowe do każdego konta e-mail (z definicją czasu od-do)
Za pomocą wiadomości wakacyjnej możesz poinformować klienta o trwającym właśnie urlopie i przekierować właściwy mail do Twojego zastępcy, tak aby Twój biznes działał nawet wtedy gdy odpoczywasz.
tak tak tak tak tak
Zarządzanie adresem Catch-All
Adres Catch-All jest specyficznym przekierowaniem poczty elektronicznej, pozwala na przechwycenie wszystkich niepoprawnie zaadresowanych do Ciebie maili, które zawierają poprawną nazwę Twojej domeny. Adres docelowy może być dowolny, oddzielny dla każdej posiadanej domeny lub dla wszystkich łączny.
tak tak tak tak tak
Filtry poczty e-mail
Kolejny sposób na przekierowanie maila posiadającego specyficzne właściwości. Funkcja ta jest często stosowana do odrzucania lub przekierowywania niechcianych wiadomości, które są traktowane przez filtry antyspamowe jako poprawne. Narzędzie to pozwala na skuteczne i szczegółowe zarządzanie Twoją pocztą.
tak tak tak tak tak
Zmiana hasła dla konta e-mail przez www
Nie musisz mieć uprawnień administratora na na koncie hostingowym oraz logować się do Panelu administracyjnego aby odzyskać zapomniane lub zmienić hasło do Twojej skrzynki email. Pozwala to na odciążenie informatyków w Twojej firmie od ciągłego zmieniania pracownikom zapomnianych haseł.
tak tak tak tak tak
Konfigurowalny system antyspamowy
Masz możliwość wpływania na politykę antyspamową na Twoim koncie i w Twoich domenach. Możesz regulować poziom progu na podstawie którego wiadomość jest oznaczana lub nie jako spam. Dodatkowo decydujesz co ma się dalej dziać z wiadomościami oznaczonymi jako spam, mogą trafić na Twoje konto, do specjalnej skrzynki lub zostać natychmiast usunięte. Dostępna jest edycja białych i czarnych list pocztowych.
tak tak tak tak tak
Antywirusowa ochrona poczty
Wszystkie wiadomości które wchodzą lub wychodzą z Twoich kont pocztowych sprawdzane są przez specjalny filtr antywirusowy, jego działanie skutecznie chroni Ciebie i Twoich klientów przed niechcianymi wirusami i robakami sieciowymi. Filtr antywirusowy jest automatycznie aktualizowany i sprawdza zarówno treść wiadomości jak i załączniki.
tak tak tak tak tak
Obowiązkowa autoryzacja SMTP
Aby wysłać wiadomość z systemu pocztowego Yupo.pl każdy musi podać poprawny login i hasło do skrzynki. W klientach pocztowych typu Outlook lub Outlook Expres należy więc włączyć opcję "Serwer wymaga uwierzytelniania". Zabezpieczenie to skutecznie chroni Twoją pocztę oszustami którzy próbują podszywać się pod osoby którymi nie są.
tak tak tak tak tak
Przekierowania URL
Jedna z częściej używanych funkcjonalności, pozwala na dowolne przekierowywania domen i subdomen na dowolne inne domeny lub specyficzne lokalizacje w sieci. System Yupo.pl obsługuje wszystkie typy przekierowań URL, możliwe jest również korzystanie z tzw. "przyjaznych linków" oraz modułu mod_rewrite w Apache, często wykorzystywanego w rozbudowanych witrynach sieciowych.
tak tak tak tak tak
CGI/PHP
W ramach konta hostingowego masz do dyspozycji publikacje treści w wielu technologiach. Do najbardziej popularnych należą skrypty html i php, możesz jednak posługiwać się języka kompilowanymi takimi jak C czy perl za pomocą technologi CGI. Do publikacji tego typu treści służą specjalne katalogi cgi-bin w których dozwolone jest wykonywanie aplikacji w tym trybie.
tak tak tak tak tak
Ruby on Rails
Za pomocą specjalnych rozszerzeń naszego Panelu administracyjnego staramy się ułatwiać wdrażanie nowych technologii w Twoim biznesie. Ruby on Rails jest coraz bardziej popularnym frameworkiem opartym znany język Ruby, działa on w technologii MVC ( Model Widok Kontroler). RoR skupia się na prostocie programowania oraz poprzez zastosowanie trzech bloków logicznych pozwala na idealne oddzielenie logiki biznesowej od warstwy prezentacji i konfiguracji serwisu. Nasza baza gemów niezbędnych do tworzenia aplikacji w Ryby on Rails jest ciągle aktualizowana i rozszerzana.
tak tak tak tak tak
Python - Pylons/Django/Zope
Jest to kolejna technologia warta uwagi. Python daje programiście wielkie możliwości konstrukcyjne, nadaje się zarówno do tworzenia dużych programów komputerowych jak i do tworzenia szybkich i wydajnych ston internetowych. Dzięki nowoczesnym frameworkom takim jak Pylons, Django czy Zope, pozwala na szybkie i sprawne tworzenie nowych serwisów z wykorzystaniem wielu gotowych opublikowanych w sieci modułów.
tak tak tak tak tak
Wersja PHP do wyboru: 5.4 (domyślnie lub 5.2, 5.3, 5.5, 5.6
W ramach konta hostingowego masz możliwość wyboru kilku wersji php. Staramy się aby Twoje aplikacje działały niezależnie od tego w jakim czasie i w jakiej technologii zostały wykonane. Jeżeli nie nadążasz za duchem czasu, nie chcesz inwestować w kolejne migracje do nowej serii PHP, w Yupo.pl możesz z powodzeniem korzystać przez długi czas z historycznych wersji.
tak tak tak tak tak
Własne moduły PERL
Panel administracyjny konta hostingowego pozwala na instalację własnych rozszerzeń aplikacji pisanych w tym niezwykle popularnym języku. Dajemy Ci do dyspozycji ogromną ilość modułów pobieranych bezpośrednio z archiwum CPAN. Jeżeli więc Twój obecny hosting ociąga się z aktualizacją oprogramowania, dołącz do Yupo.pl. U nas możesz wiele rzeczy wykonać samodzielnie bez udziału Pomocy technicznej.
tak tak tak tak tak
Obsługa SSL
Każde konto hostingowe wyposażone jest w dostęp do dzielonego komercyjnego certyfikatu SSL, możesz za jego pomocą korzystać z bezpiecznego połączenia w Twoim sklepie Internetowym lub panelu zarządzania Twoją witryną. Jeżeli wymagasz własnego zabezpieczenia, nic nie stoi na przeszkodzie w uruchomieniu Twojego prywatnego certyfikatu SSL, do tego wymagane jest tylko posiadanie własnego numeru IP który znajdziesz w naszej ofercie.
tak tak tak tak tak
Cron – skrypty uruchamiane cykliczne
Skrypty uruchamiane cykliczne - Crontab czyli program wchodzący w skład systemu UNIX, pozwala na dowolne planowanie i wykonywanie wszystkich tych zadań, które powinny wykonywać się automatycznie bez Twojej obecności. Jest to typowy element pozwalający zaoszczędzić wiele sił i czasu. Zapisujesz nowe zadanie, ustawiasz termin oraz częstotliwość powtarzania i możesz już zapomnieć o żmudnej pracy.
tak tak tak tak tak
Katalogi chronione hasłem
Standardowy element zabezpieczenia Twojej witryny. Pozwala na skuteczne oddzielenie obszarów które nie powinny być publicznie widoczne w sieci Internet. Aby uruchomić ochronę katalogów wystarczy zalogować się do Panelu administracyjnego, wypełnić krótki formularz, wybrać katalog i ustawić nazwę użytkownika i hasło. Jest to najczęściej stosowany skuteczny element zabezpieczeń serwisów sieciowych.
tak tak tak tak tak
Menadżer plików przez www
Narzędzie dostępne na każdym koncie poprzez Panel administracyjny, pozwala na zarządzanie plikami składowanymi w Twojej przestrzeni dyskowej na Yupo.pl. Jest to doskonała alternatywa dla konta FTP gdy Twój dostawca Internetu lub firma zamknie port 21 na firewallu co skutecznie uniemożliwi Ci korzystanie z zwykłego klienta FTP.
tak tak tak tak tak
Tworzenie/odzyskiwanie kopii bezpieczeństwa przez panel zarządzania
W ramach naszego systemu możesz samodzielnie wykonać kopię wszystkich swoich plików stron, ustawień konfiguracyjnych, baz danych oraz poczty elektronicznej. Kopię można wykonać bezpośrednio z Panelu administracyjnego, wynikiem jest jeden poręczny plik archiwum który możesz składować na swoim koncie jak i ściągnąć na własny komputer. Zalecamy regularne wykonywane takich kopii.
tak tak tak tak tak
Systemowa kopia bezpieczeństwa
Niezależnie od możliwości wykonania samodzielnej kopii, firma Yupo.pl skutecznie wykonuje własną politykę bezpieczeństwa Twoich usług. Zautomatyzowany system Tworzenia kopii zapasowych wykonuje cyklicznie pełne kopie kont jak i konfiguracji które składowane są na odseparowanych sieciowo i geograficznie specjalnych serwerach zapasowych. Pełne kopie wykonywane są przynajmniej 2 razy w tygodniu plus minimum jedna kopia miesięczna.
tak tak tak tak tak
Statystyki www
Możesz śledzić efekty swojej działalności poprzez wygodne statystyki odwiedzin Twoich serwisów. W ramach systemy dostarczamy najbardziej popularne programy statystyk, takie jak Awstats czy Webalizer. Jeżeli To Ci nie wystarczy, możesz z powodzeniem korzystać z zewnętrznych firm oferujących usługi statystyk takich jak Google Analitics czy Stat.pl.
tak tak tak tak tak
Logi www
W Panelu administracyjnym masz dostęp do dzienników dostępu i błędów dla Twojego konta. Jest to niezwykle przydatne narzędzie w momentach gdy aplikacja nie działa poprawnie, pozwala to na dotarcie do przyczyn problemu bez żmudnej analizy kodu źródłowego. Ustawienia dotyczące zakresu czasu i sposobu przechowywania dzienników dla Twojego konta możesz sam regulować.
tak tak tak tak tak
Własne strony błędów
Element niezbędny dla pełnego brandingu Twojej strony Internetowej. Personalizując strony błędów na swoich serwisach, możesz dać do zrozumienia klientowi, że panujesz nad każdym elementem swojej strony, nawet gdy wystąpią nieoczekiwane błędy. Własne strony błędów są również dodatkowym polem do działań marketingowych, tak aby Twój biznes działał jeszcze bardziej efektywnie.
tak tak tak tak tak
Abonament roczny 59,00 PLN 160,00 PLN 285,00 PLN 475,00 PLN 765,00 PLN
Promocja - rejestracja na pierwszy rok 29,00 PLN 79,00 PLN 139,00 PLN 229,00 PLN 379,00 PLN

Zamów Zamów Zamów Zamów Zamów
Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT

# wygenerowano: 2020-09-20 02:21:39.638549

Zmiana hasła Geolokalizacja Whois DNS - Monitor propagacji
Znajdź nas na Facebooku Znajdź nas na Twitterze Blog Yupo.pl